Bize Ulaşın

0212 578 57 69

hakkimizdanurtekscanta-logo

Vizyonumuz

Türkiye de ve dünyanın her yerinde güvenilir ve kaliteli ürünler sunan, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda sürekli kendimizi geliştiren, dünyanın her yerinde kendimizden söz ettiren bir firma olmaktır.

Hedeflerimiz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en uygun çözüm ve önerilerini sunan, geniş ürün yelpazesini Türkiye’nin her yerine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak yüksek verimlilikle faaliyet gösteren ve müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.

10 yılı aşkın bu sektörde kendimizi geliştiren ve çevre bilincini benimseyerek müşterilerimize en uygun ve kaliteli ürünleri sunan sürekli gelişmekte olan bir firmayız. Nurteks Çanta olarak sağlıklı ürünler sunup insan sağlığına dikkat etmekteyiz. Birçok ürünler sunup bunların ihtiyaçlara göre üretilmektedir. Ürünlerimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz iletişim kısmından mail atabilir veya telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz…